NAŠE REFERENCE
Sem vložte podnadpis

"Co o nás řekli naši klienti"


RD DEBLÍN

manželé Kondrovi

"Na konci roku 2016 jsme se rozhodli pro novou fasádu a zateplení domu, dlouhou dobu jsme pokukovali po všech fasádách, ale vlastní představu o té naší jsme neměli. Navíc jsme se báli, abychom "nenaletěli" nějaké stavební firmě. Shodou náhod jsme získali dobré reference na stavební firmu p. Kamila Jeneše, oslovili jsme ho s tím, že chceme dům zateplit, zazdít nevyužitý balón a barevně oživit novou fasádou. Během velmi krátké doby nám p. Jeneš předložil vizualizaci, která nás nadchla, poté nám byl přeložen podrobný rozpočet a my jsme se rozhodli pro realizaci.
Pan Jeneš vyřídil veškerá oznámení, povolení apod. na stavebním úřadě a na konci léta 2017 započaly stavební práce, které trvaly cca 3 měsíce. V lednu 2018 proběhlo závěrečné šetření stavebním úřadem, byl vydán souhlas s užíváním stavby. Vše proběhlo bez jakýchkoliv vážných problémů, drobnosti řešil pan Jeneš obratem a vždy byl velmi vstřícný.
Pokud chcete stavět nebo rekonstruovat bez nervů, tak tuto stavební společnost vřele a bez jakýchkoliv připomínek doporučujeme. Pan Jeneš poskytuje servis od A do Z. "