NAŠE REFERENCE
Sem vložte podnadpis

"Co o nás řekli naši klienti"


AUTOSERVIS DRÁSOV
David Borkovec

"Během svého podnikání jsem měl možnost vyzkoušet několik "stavebních firem" na různá zákoutí našeho autoservisu. Každou firmu jsem oslovil jako laik v oboru stavebních prací. Na většinu z nich jsem měl dobré reference a proto jsem jejich služeb využil. Bohužel moje očekávání a ani výsledek prací nebyl naplněn.
Firmu ZEDNICTVÍ JENEŠ s. r. o. jsem kontaktoval během října 2017. Oslovil jsem p. Jeneše s urgentní žádostí, protože jsme vypověděli nájem v provozní dílně a potřebovali jsme rozšířit náš autoservis, aby průběh našich prací nebyl zpomalen nedostatkem prostoru. Jednalo se o starý tzvn. přípravný box, který byl postaven ze všeho, co dům dal. Průběh spočíval v kompletní demontáži, vykopání a nachystání základů pro leštěný beton, kompletní zateplení a povrchové úpravy ze sádrokartonu.
Již při první schůzce jsem byl překvapen, jak vlastně funguje majitel stavební firmy. Všechny moje prosby a laické dotazy mi ihned objasnil a vysvětlil v praxi, případně vybral nejoptimálnější řešení cenově i kvalitou.
Průběh prací probíhal naprosto perfektně. Kvůli špatné dostupnosti prostoru, kde probíhala přestavba, jsme museli zkombinovat naši práci a práci Týmu Zednictví Jeneš, kde chci ocenit přesnost plánovaní všech pohybů, které byly nedílnou součástí procesu rozšíření naší provozovny a celkového přístupu celého Týmu, kteří byli naprosto vstřícní a slušní. Termín dodání pasoval přesně tak, jak jsme se domluvili a o celém průběhu a změnách, které nastaly kvůli staré stavbě, jsem byl dopředu informován a hned jsem dostal návrh, jak by se situace dala vyřešit.
Pokud potřebujete zrealizovat své sny, nápady a laické myšlenky ve svém bydlení nebo stavebních plánech pro podnikání, obraťte se na firmu ZEDNICTVÍ JENEŠ s. r. o. Pan Jeneš ví, co dělá a jeho služby jsou 100%.
Za celý Tým Autoservisdrásov s. r. o. děkujeme :)"

V Drásově 26. 03. 2018 David Borkovec